Çınar Mahallesi Toshiba Yetkili Servisi

Anasayfa » Çınar Mahallesi Toshiba Yetkili Servisi

Ücretsiz Arıza Tespit

Cihazınızın arıza tespiti sonrasında sizinle iletişime geçilip arızanın parça değişim ve onarım gibi problemlerinin olduğunu ücretsiz bildiriyoruz.

Web Teknolojileri

Firmanızın ve ya kurumunuzun ihtiyaçlarına göre doğru çözümler sunuyoruz. Yaptığımız tüm çalışmaları ve yeni temalarımızı görmek için Buraya Tıklayın

1 Günde Teslim

Arıza tespit süremiz yoğunluğumuza göre değişmekle birlikte genellikle 1 iş günüdür. tamir sonrası genel donanım testlerinizi yapmaktayız, ardından tarafınıza bildiriyor ve teslim ediyoruz.

Garanti Servis

Profesyonel Toshiba servisimiz uzman ekibi ile tüm Toshiba marka cihazlarınıza hizmet vermektedir. Servisimiz tüm cihazlarınıza teknik destek vermektedir.

Toshiba Yetkili Servis

Tüm Toshiba cihazlarınıza uzman personellerimiz tarafından notebook bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Onarımları uygun fiyat politikamız ile gerçekleştiriyoruz.

Yedek Servis

E-ticaret sayfamızdan tüm Toshiba yedek parçalarına uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz, veya isterseniz dükkanımızdan yedek parçalarımızı satın alabilirsiniz.

TSE Belgesi Sahibi

Firmamız TSE belgerine sahiptir. Bu sayede Türkiye ‘nin en büyük kuruluşları bizleri tercih etmişlerdir. Türk Hava Yolları – Carefour vb..

HYB Hizmet Yeterlilik Belgesi

Firmamız HYB belgerine sahiptir. Bu belge konusunda hizmet vermeye yeterliliği olan firmalara verilmektedir. Firmamızın belgesi mevcuttur.

    Whatsapp
    Özgür Kurtoğlu
    Özgür Kurtoğlu
    Merhaba
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?