Tüm Kredi Kartlarına     9 Taksit

Web Sitelerinde İlk Sayfa Garantisi

Toshiba Yetkili Servis

 

  Teklif Takip ProgramıKategoriler

ÖZELLİKLERİ - Online olarak istediğiniz bilgisayardan teklif verebilirsiniz...
  • Detaylı müşteri ve ürün bilgileri,
  • Ayarlanabilir teklif şablonu,
  • Teklif aşama takibi
  • Teklif hatırlatıcısı,
  • Fiyat listeleri (Alış, Satış, Bayi, Müşteri vb)
  • Önceki fiyat kontrol özelliği,
  • Teklif görüşme takibi,
  • Şirket, ürün, personel, performans analizi.

MÜŞTERİ BİLGİLERİNİZİ TAKİP EDİN !

Temas kurduğunuz müşterilerin iletişim bilgileri , firmada kontak kurduğunuz yetkili kişilerin görevleri , dahili numaraları cep telefonları , müşterinize ait notları kullanışlı bir sistem altında toplamış olun. Müşterilerinizi gruplara ayırarak onlara uygulanacak liste fiyatlarını belirleyin. Sürekli ve sadık müşterileriniz için özel fiyatlar kullanın.

KURUMSAL TEKLİF STANDARDINIZI OLUŞTURUN ! TEKLİFLERİNİZİ ARŞİVLEYİN .

Kurumsal kimlik görselleriniz ile oluşturulmuş teklif şablonları ile firmanızın tüm tekliflerini standart hale getirin. Teklif hazırlamak için ayırdığınız zamandan tasarruf edin .

MÜŞTERİ TEKLİFLERİNİZİ VE TEKLİF GÖRÜŞMELERİNİZİ TEK ÇATI ALTINDA TOPLAYIN !

Tekliflerinizi müşterileriniz altında arşivleyerek hangi müşteriye ne zaman teklif verdiğinize kolayca ulaşın . Tekliflerinizi müşterilere ilettikten sonra onlarla kurduğunuz iletişimi kayıt altına alarak hangi teklif hangi aşamada takip edin. Hatırlatıcılar ile temas kurulması gereken müşterileriniz gözünüzden kaçmasın .

SATIŞ PERFORMANSINIZ NE DURUMDA ?

Firmanızın, personellerinizin ve ürünlerinizi satış performansını gerçek veriler eşiliğinde değerlendirin. Analiz bölümü ile , "son verilen teklifler","Uzun süredir bekleyen teklifler","en şanslı bekleyen teklifler", "en yüksek tutarlı teklifler" gibi sürekli ihtiyaç duyacağımız bilgilere kolayca ulaşın. Personellerinizin ortalama aylık ne kadar teklif verdiğini , ortalama ne kadar satış yaptığını tek tıklama ile izleyin.

KOLAY KULLANIM İÇİN AKILLI ÖZELLİKLER

Veri giriş ekranlarında zorunlu alanları isteğinize göre düzenleyebilirsiniz. Varsayılan para birimi , varsayılan KDV oranı , müşteri adres girişlerinde varsayılan Şehir gibi sıklıkla giriş yapılan veriler için öndeğerler (default tanımlar) yaparak kayıt girişlerini kolaylaştırabilirsiniz.