Tüm Kredi Kartlarına     9 Taksit

Web Sitelerinde İlk Sayfa Garantisi

Toshiba Yetkili Servis

 

  Toshiba Yetkili Servisi

Toshiba Yetkili Servisi olarak İstanbul 'un en güvenilir ve en başarılı servisi olmaktan onur ve gurur duyarız.  0216 372 63 63

Toshiba Yetkili Servisi - Toshiba Laptop Yetkili Servisi - Toshiba Notebook Yetkili Servisi - Toshiba Kadıköy Ataşehir Beykoz Çekmeköy Kartal Maltepe Pendik Sancaktepe Sultanbeyli  Şile Tuzla Ümraniye Yetkili Servisi

Garanti kapsamına giren ürünleriniz için en hızlı şekilde parça değişim teminini yapmaktayız. Değiştirilen parça tüm Toshiba servisleri ağında resmî olarak kayıtlara geçmiş olacaktır ve garantiniz devam edecektir.

Garanti sonrası ve garanti kapsamına girmeyen ürünleriniz için yapmış olduğumuz bakım, onarım, teknik servis hizmetlerinin yanı sıra parça değişimlerinde minimum 3 ay garantili olarak hizmet vermekteyiz.

Periyodik bakım gerektiren durumlar ; Notebooklarınzın fan ve soğutma sistemleri her 8 ayda bir temizlenme ve bakıma ihtiyaç duyar. Bu bakım yapılmadığında Notebook gerekli soğutmayı yapamadığından anakart bozulmalarına ve hız kaybına neden olur. 

 GARANTİ SORGULAMA    Garanti durumu sorgulamak için tıklayınız.