HİZMETLERİMİZ  /  Toshiba Yetkili Servisi

 


 

ÜCRETSİZ ARIZA TESPİT

Cihazınızın arıza tespiti sonrasında sizinle iletişime geçilip arızanın parça değişim ve onarım gibi problemlerinin olduğunu ücretsiz bildiriyoruz.

WEB TEKNOLOJİLERİ

Firmanızın ve ya kurumunuzun ihtiyaçlarına göre doğru çözümler sunuyoruz.

Yaptığımız tüm çalışmaları ve yeni temalarımızı görmek için TIKLAYINIZ==>

1 GÜNDE TESLİM

Arıza tespit süremiz yoğunluğumuza göre değişmekle birlikte genellikle 1 iş günüdür. tamir sonrası genel donanım testlerinizi yapmaktayız, ardından tarafınıza bildiriyor ve teslim ediyoruz. 

GARANTİLİ SERVİS

Profesyonel Toshiba servisimiz uzman ekibi ile tüm Toshiba marka cihazlarınıza hizmet vermektedir. Servisimiz tüm cihazlarınıza teknik destek vermektedir.

TOSHİBA YETKİLİ SERVİS

Tüm Toshiba cihazlarınıza uzman personellerimiz tarafından notebook bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Onarımları uygun fiyat politikamız ile gerçekleştiriyoruz.

YEDEK PARÇA

E-ticaret sayfamızdan tüm Toshiba yedek parçalarına uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz, veya isterseniz dükkanımızdan yedek parçalarımızı satın alabilirsiniz.

TSE BELGESİ SAHİBİ

Firmamız TSE belgerine sahiptir. Bu sayede Türkiye 'nin en büyük kuruluşları bizleri tercih etmişlerdir.  Türk Hava Yolları - Carefour vb..

HYB HİZMET YETERLİLİK BELGESİ

Firmamız HYB belgerine sahiptir. Bu belge konusunda hizmet vermeye yeterliliği olan firmalara verilmektedir. Firmamızın belgesi mevcuttur.

 


Ad Soyad


Telefon
E - Posta Adresiniz
Mesajınız

Doğrulama Kodu: