Tüm Kredi Kartlarına     9 Taksit

Web Sitelerinde İlk Sayfa Garantisi

Toshiba Yetkili Servis

 

  Hakkımızda

Hakkımızda
2000 yılında kurulan Firmamız, Türkiye’nin önde gelen web çözümleri ve teknik destek hizmetleri kuruluşlarından birisidir. FullTech Bilişim Teknolojileri yetkili  olduğu Toshiba Yetkili Servisliği ile uzun yıllardır İstanbul' daki web çözümleri ve notebooklcd tvgüvenlik çözümleri pazarının lideridir. 

FullTech Bilişim Teknolojileri hizmet portföyünde bulunan web tasarımları, google seo desteği, Laptop ve pc teknik servisliği, Yazılım ürünleri ile maliyetleri azaltacak, daha fazla yeni müşteri sağlayacak ve hızlı teknik destek çözümleri sunmaktadır. 

FullTech Bilişim Teknolojileri sahip olduğu deneyim ve enerjiyi,sektörün ihtiyaçlarını önceden tespit etmek, yenilikleri yakından takip etmek ve son teknoloji ürün ve hizmetleri pazara kazandırmak için kullanmaktadır. Dünyanın önde gelen üreticileri ile çalışan FullTech Bilişim Teknolojileri ’nin işbirliklerinden bazıları;

  • Toshiba Yetkili Servisi
  • Escort Bilgisayar Yetkili Servisi
  • Türk Telekom Gurubu Dağıtım Merkezi
  • Hakdem Bilişim Web Çözümleri Ortağı
  • HP Baskı Sistemleri Yetkili İş Ortağı
  • Dia Yazılımı Türkiye Yetkili Bayi   

TSE kalite sertifikasına sahip olan FullTech Bilişim Teknolojileri, uzman satış kadrosu ve eğitimli servis personeli ile hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. FullTech Bilişim Teknolojileri’nin %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı satış ve servis çözümleri ülke geneline yayılmış bayi ağı ile Türkiye’nin her yerinde hizmetinizdedir.